Kompletní sortimet
 
 
   
   

Pro rychlé a trvalé utěsnění prostupů skrz parotěsnou zábranu nebo parobrzdu. Vysoce flexibilní EPDM těsnění s Tyvek ® samolepícím límcem, nabízejí extrémně silné a pevné spojení s podkladem jako fólie a desky na bázi dřeva. Jsou vhodné na příklad kabely, HT potrubí, VZT rozvody.

Pro rychlé a trvalé utěsnění prostupů ve zdivu, dřevovláknitých deskách, betonových podlahách, atd. Vysoce flexibilní EPDM těsnění s límcem z fólie s butyl lepidlem, poskytuje velmi silnou a trvalou lepicí sílu. Současně nabízí potřebné odlehčení prvku.
Některé kontaktní plochy musí být opatřeny základním adhezním nátěrem.

Pro rychlé a trvalé utěsnění prostupů skrz zdi. Vysoce flexibilní EPDM těsnění je vybaveno límcem z vláknité fólie opatřené butyl lepidlem, které nabízí velmi silnou přilnavost a rovněž bezproblémovou omítnutelnost díky vláknitému povrchu.
Některé kontaktní plochy musí být opatřeny základním adhezním nátěrem.
Pro rychlé a trvalé utěsnění prostupů skrz krycí vrstvu střechy, např. trapézový plech. Kovové obruby s WakaFLEX© - lepícím límcem, nabízejí extrémně silnou přilnavost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Samolepící límec je pružný ve všech směrech. Prvky se používají k utěsnění přípojek slunečních kolektorů, HT-trubek, větracích potrubí, atd.
Pro rychlé a trvalé utěsnění prostupů v provětrávaných fasádách nebo obvodových stěnách dřevostaveb. Vysoce flexibilní EPDM těsnění s límcem s krycí vrstvnou z dešti odolné vláknité fólie poskytuje velmi pevnou a odolnou lepicí sílu.
 

Copyright© 2011 Jan Martínek